Nový článek Dodatek k revoluci, Maovi, atd.

čtvrtek 19. listopad 2009 16:20

Postranní hlídač rozsahu mě zdánlivě neomezoval a pak se ukázalo, že jsem poněkud přebral slov.A napsané nelze vzít zpátky a upravit.Dobře mi tak, příště si dám větší pozor.
Pro ty, které to zajímá, doplňuji text, který se z minulého článku ztratil.

... A všimli jste si, že se některé informace opakují v různých článcích i na stejné straně? Já také.
Název sloupku Oblíbený hrdina je zajímavý a zajímavý by mohl být i jeho obsah. Dora Kaprálová nazvala sloupek minulou středu "Jste bláznivá pizda. Jako má bývalá žena". Tak oslovil jeden z jejích hrdinů, pan Sranda z povídky Shermana Alexieho,jakousi nešťastnou indiánku. Neberu jí, že za hrdiny považuje i Mašíny, ale zdalipak ví, čemu se, alespoň na vojně, říkávalo pizda?
Rozsáhlý rozhovor Jáchyma Topola je samozřejmě a především propagací nakladatelství Albatros. Hned v úvodu píše, že se před dvěma lety dostalo do finančních potíží. To mě, mimochodem, udivilo - každému se to asi nepodaří. Albatros je totiž naším výhradním vydavatelem Harryho Pottera...

A ještě P.S. Pokud jste dočetli až sem, můžete namítnout, že není nic jednoduššího než číst jiné než Lidové noviny. Máte jistě pravdu. Ale ještě pořád mi na LN záleží, sobotní Orientace například a stránky věnované vědě jsou výborné,většina komentátorů také... Jen ta tolik propagovaná nová éra, podle mě, jaksi nepřichází...Především na stránkách věnovaných kultuře.
A to už je pro dnešek opravdu všechno.
Břetislav Ditrych

Břetislav Ditrych

Břetislav Ditrych

O životě kulturním, společenském a politickém. A taky o něčem jiném.

Trvale už nepracuji nikde. Pozorně sleduji současnost, rád se vracím do historie a občas se pokouším něco napsat. A stejně rád potkávám zajímavé lidi.

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora